Księga gości Stowarzyszenia ŻYĆ LEPIEJ

wpisów: 25 na 2 stronach
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>

Magdalena Zabłotna, Teatr Wiczy
Data: Poniedziałek, 04 lipca 2011 10:06:43
Drogie Panie, Drodzy Panowie! Z Wami to niesamowita przyjemność współpracować! Otwartość, życzliwość i profesjonalizm. Dziękujemy za współodczuwanie i współtworzenie kolejnej przestrzeni teatralnej. Tym razem 25 czerwca na Podgórzu! Pozdrawiamy gorąco Magdalena Zabłotna i Załoga Teatru Wiczy

Renata
Data: Czwartek, 26 maja 2011 20:58:09
Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa. Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji. Czekamy również na informacje od Państwa : gdzie jeszcze nie byliście , co chcecie zobaczyć , w czym uczestniczyć , co nowego przeżyć... Jesteśmy po to aby wszystkim ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.

MAGDA - Teatr Wiczy
Data: Środa, 25 maja 2011 16:45:57
Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy!!!! Za zapoznanie, otwartość, przyjecie nas pod swój dach, za stworzenie teatru, za spotkanie z tak cudowną i liczną publicznością! To dzięki Państwa profesjonalnej pracy mieliśmy przyjemność i możliwość zagrać spektakl pt. Czyściciel dywanów\" z Teatrem Wiczy specjalnie dla tej publiczności w Klubie Sobótka\". Było to dla nas bardzo ważne spotkanie!

Grażyna Hajdukiewicz • wilno@freemail.lt • www.wilno.name
Data: Poniedziałek, 23 maja 2011 11:07:50
Sprawia mi wielką przyjemność organizowanie wycieczek po Litwie śladami wybitnych Polaków i znanych postaci historycznych wraz ze Stowarzyszeniem Żyć Lepiej. Szczególne podziękowania kieruję dla Pana Benedykta Sicińskiego za profesjonalizm, życzliwość, dokładność, zaangażowanie. To dzięki Panu mamy zapięte wszystko podczas wycieczek na przysłowiowy ostatni guzik. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Uczestników wycieczek na Litwę.

MadMar
Data: Sobota, 21 maja 2011 23:35:45
Jestem pod wrażeniem zakresu działań, jakich się Państwo podejmujecie. Ogromnie się cieszę, że trafiłam na Państwa ślad i mogę korzystać z tak ciekawych i różnorodnych propozycji. Pozdrawiam cały Zarząd Stowarzyszenia i życzę wytrwałości w dalszej pracy. :D

Ryszard z żoną • ryszard.z@onet.pl • Toruń-oś.Mokre
Data: Sobota, 21 maja 2011 02:47:39
Bardzo, bardzo Państwu dziękujemy za wspaniałą wycieczkę na Litwę, do Wilna. Nie wiemy jak to określić, ale ciągle jeszcze się tak czujemy, jakbyśmy ciągle tam byli. Dzięki Pani Grażynie (Polsko-Litewskiej przewodniczce) dane nam było zobaczyć miejsca, które dla nas Polaków-Katolików są bardzo ważne. Szczęść Wam Boże !

Sippi • fam@post.pl • Toruń
Data: Piątek, 20 maja 2011 18:30:50
Dziękuję pięknie Zarządowi Stowarzyszenia i Panu Benedyktowi Sicińskiemu za wycieczkę do Wilna. Bogaty, wyczerpujący fizycznie program, ale za to tak bogaty, tak przejmujący, że jeszcze teraz czuję się tak jakbym tam jeszcze był. Samych takich wycieczek życzę Państwu i sobie w przyszłości.

Danka
Data: Piątek, 20 maja 2011 17:50:44
Prosimy o Państwa opinie na temat naszych działań, nowe propozycje, refleksje. Zapraszamy do korzystania z organizowanych imprez

Torunianin 76
Data: Piątek, 20 maja 2011 14:17:43
Profesjonalna strona :) Polecam wycieczki do Warszawy organizowane przez Stowarzyszenie \"Żyć lepiej\" 8-/

Admin • rafalkulaga@o2.pl • Toruń
Data: Piątek, 20 maja 2011 11:26:49
Witam i zapraszam do korzystania z Księgi Gości Stowarzyszenia Żyć Lepiej :)

Powrót
Programming by KESS