Dar złożony przez Państwa w postaci 1% może w znacznym stopniu zwiększyć zakres niesionej przez nas pomocy i rozszerza nasze możliwości - pozwoli na pozyskiwanie kolejnych funduszy.

Zobacz jak łatwo to zrobić!

Organizacja Pożytku Publicznego
Karnawałowy koncert muzyki włoskiej

1 luty 2019 r. (piątek) o godz. 19:00

Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej i Stowarzyszenie „ŻYĆ LEPIEJ” zapraszają na KARNAWAŁOWY KONCERT MUZYKI WŁOSKIEJ.

Zespół prezentuje włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Felicità, Un Italiano vero), a także te mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat 50`, 60` i 70`. Od melodii romantycznych, czasem melancholijnych, po energiczne i żywiołowe rytmy, które zapewniają wieczór pełen dobrej zabawy i chwil wzruszenia.

Dodatkową atrakcją koncertu są opowieści o naturze prawdziwych Włochów i anegdoty z życia we włosko-polskiej rodzinie. Publiczność dowie się również za co Włosi najbardziej kochają Polskę i jak odnajdują się w jej realiach. Trio Boffelli to zespół złożony z trzech barwnych, różnych od siebie, ale jednocześnie bliskich sobie muzyków, którzy zakochani we włoskiej muzyce postanowili się nią dzielić. Trio jest inwestycją rodzinną – Alberto Boffelli i Diego Boffelli są kuzynami, natomiast Maja Słoniowska Boffelli jest od niedawna małżonką Alberto.
Źródło: https://artus.torun.pl/events/italiano-vero-in-love-trio-boffelli/

Koszt od 1 osoby:

  40 zł

Miejsce:
Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6

Informacje i zapisy:
Klub Sobótka, ul. Wojska Polskiego 43/45, Toruń
tel. 56 62 308 72

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY !


Powrót