Dar złożony przez Państwa w postaci 1% może w znacznym stopniu zwiększyć zakres niesionej przez nas pomocy i rozszerza nasze możliwości - pozwoli na pozyskiwanie kolejnych funduszy.

Zobacz jak łatwo to zrobić!

Organizacja Pożytku Publicznego
Koncert Wiedeński

9 grudnia 2018 r. (niedziela) o godz. 17:00

„Koncert Wiedeński to niepowtarzalna okazja, aby w Dworze Artusa usłyszeć obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza oraz Kraina Uśmiechu.

Publiczność usłyszy m.in.: Walc Nad Pięknym Modrym Dunajem, Arię Barinkaya, Wielka sława to żart, duet wszech czasów Usta milczą dusza śpiewa czy polkę Tritsch-Tratsch. Koncert programem nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu”
Źródło: http://artus.torun.pl/events/koncert-wiedenski-3/

Koszt od 1 osoby:

  80 zł

Miejsce:
Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6

Informacje i zapisy:
Klub Sobótka, ul. Wojska Polskiego 43/45, Toruń
tel. 56 62 308 72

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY !


Powrót