Dar złożony przez Państwa w postaci 1% może w znacznym stopniu zwiększyć zakres niesionej przez nas pomocy i rozszerza nasze możliwości - pozwoli na pozyskiwanie kolejnych funduszy.

Zobacz jak łatwo to zrobić!

Organizacja Pożytku Publicznego
Sympatycy Świetlicy


Sandra Śmigielska

Współpracuje z Ośrodkiem Pracy Pozaszkolnej -działającym w ramach naszego Stowarzyszenia- prowadząc zajęcia taneczne.
Uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, do klasy o profilu humanistyczno-prawnym.
Pierwsze kroki na parkiecie stawiała mając tylko 6 lat. Rozpoczęła od tańca towarzyskiego, gdzie też osiągnęłam swój pierwszy sukces w Toruńskim Turnieju dla Przedszkolaków. Następnie uczęszczała na zajęcia tańca towarzyskiego, potem na Teatr Tańca, jednak najbliższy jej sercu stał się taniec nowoczesny, który trenowała początkowo w szkole podstawowej. Gdy była w 5 klasie razem z formacją, w której tańczyła, zdobyła 3 miejsce w Toruńskim Turnieju Tańca TORT. W wieku 13 lat trafiła do Zespołu Tańca Disco i Hip Hop. Formacja nie brała udziału w żadnych turniejach, za to co roku w wakacje najbardziej wytrwałe i pracowite dziewczyny miały szanse wyjechać na około dwutygodniowe Tournee po Europie połączone z naszymi występami. Sandrze udało się występować na scenie m.in. w Bułgarii, na Węgrzech, w Turcji, Estonii lub Finlandii, co do tej pory wspomina.
Obecnie -ze względu nadmiar nauki -musiała przerwać zajęcia taneczne w tym Zespole, jednak w wolnym czasie uczęszcza na zajęcia Fitness i prowadzi zajęcia dla naszych wychowanków w świetlicach.
Ulubionym stylem tanecznym Sandry jest Hip Hop Dance.
Poza tańcem interesuje się trochę polityką i lubi poczytać ciekawe książki.
Na zdjęciu zajęcia z Sandrą podczas ferii zimowych i wakacji Na zdjęciu zajęcia z Sandrą podczas ferii zimowych i wakacji

Adam Naruszewicz

Uczeń Technikum Samochodowego w Toruniu, gdzie osiąga najlepsze w klasie wyniki w nauce.
Mimo zdobywania dobrych ocen, ma on czas na wiele dodatkowych zajęć, zarówno w szkole, jak i poza nią. Oprócz pełnienia funkcji redaktora naczelnego szkolnej gazetki ,,Klakson” - we współpracy z panią Lidią Dragon - chętnie i z powodzeniem występuje w wielu szkolnych uroczystościach i akademiach. Jest też sympatykiem naszej Świetlicy, gdzie z pasją opowiada o swoich zainteresowaniach.
Ten-wyglądający na grzecznego chłopca-koleżka ma bowiem typowo męskie hobby. Jak przystało na ucznia samochodówki, pasjonuje się terenowymi samochodami i motocyklami.
Od maja 2007 roku, kiedy to wraz z ojcem po raz pierwszy wziął udział w brodnickiej Terenowiadzie, regularnie startuje w tego typu imprezach. Najpierw były to rajdy turystyczne, „lajtowe”, lecz z czasem stały się profesjonalnie przygotowanymi zawodami. Zwykle Adam pilotuje i nawiguje prowadzony przez ojca pojazd, choć czasem udaje mu się zasiąść „za fajerą”, co przy jeździe w trudnych, terenowych warunkach jest dla niego niosącym satysfakcję wyzwaniem. Adam także wspólnie z tatą dokonuje przeróbek i ulepszeń posiadanych pojazdów. Największym sukcesem tej załogi było zajecie trzeciego miejsca w drugiej edycji przeprawowego rajdu „Nocnik”, który odbył się w nocy z 11 na 12 czerwca bieżącego roku na Pojezierzu Drawskim. Warto wiedzieć, że Adam był organizatorem i sędzią kilku rajdów typu H4, baja, maraton oraz „przeprawa”.
Od zeszłego roku Adaś wraz z kilkoma kolegami z klasy realizuje jeszcze jedną pasję-pokonuje okoliczne lasy i bezdroża motocyklem terenowym Suzuki DR350, co daje mu możliwość przeżywania nowych doznań i emocji.

Typowe obrazki z rajdu