Dar złożony przez Państwa w postaci 1% może w znacznym stopniu zwiększyć zakres niesionej przez nas pomocy i rozszerza nasze możliwości - pozwoli na pozyskiwanie kolejnych funduszy.

Zobacz jak łatwo to zrobić!

Organizacja Pożytku Publicznego
Aktywna Wieś




Aktualności

Sprawozdanie i zdjęcia z Majówki

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem oraz do obejrzenia zdjęć z wyjazdu na Majówkę w dniu 26.05.2012 r. do miejscowości Woziwoda.

dowiedz się więcej!

Sprawozdanie z wycieczki do Pragi

Wycieczka do Pragi już za nami. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z tej wyjątkowej wycieczki, oraz do obejrzenia kilku zdjęć.

dowiedz się więcej!

Rejs statkiem Wanda po Wiśle

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa i klub Sobótka zapraszają na rejs statkiem Wanda po Wiśle, w środę 20 czerwca.

dowiedz się więcej!

Obóz dla młodzieży w Bułgarii

Stowarzyszenie Żyć Lepiej zaprasza młodzież w wieku 10-19 lat do uczestnictwa w pobycie w Słonecznej Bułgarii w dniach 19-31 sierpnia 2012 r.

dowiedz się więcej!

Aktywna wieś

15 grudnia rozpoczął swoją działalność nowy portal internetowy: www.aktywnawies.pl, na którym zamieszczane są informacje o różnych wydarzeniach i atrakcjach na obszarach wiejskich na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

dowiedz się więcej!

Plan działania na rok 2012

Zapraszamy do zapoznania się z planaem działań Stowarzyszenia „ŻYĆ LEPIEJ” na rok 2012 r.

dowiedz się więcej!


Przekaż 1% podatku

Zadecyduj sam na jakie cele mają być przeznaczone Twoje podatki. Dar złożony przez Państwa w postaci 1% może w znacznym stopniu zwiększyć zakres niesionej przez nas pomocy i rozszerza nasze możliwości - pozwoli na pozyskiwanie kolejnych funduszy.

Dowiedz się więcej!